[xml/sgml-pkgs] Hem Avantajlı Hem Ücretsiz, Sizde ücretsiz deneyin ,FARKI GÖRÜN

Turk EXPO.net info at turkexpo.net
Tue Aug 11 19:35:39 UTC 2009


Türkiyenin Yeni & Farklı Tanıtım Platformu,
Hemen Üye Olun
TurkEpo.net ile arama motorlarında fark yaratın
Üyelerinin Arama motorlarında üst sıralarda listelenmesi amacıyla "arama motoru" dostu olarak tasarlanan Turk Expo nun ücretsiz üye olan firmalara sunduğu avantajları görmek için üyelerimizden rastgele birini yada listelenmekte olan ürün isimlerinden seçtiğinizi www.google.com.tr arama motorunda arayarak görebilirsiniz.Hemen üye olarak sizde avantaj sağlayabilirsiniz.
Turkexpo.net "en" güncel portal
Bilgileri güncel tutabilmek için fazla kayıt olmasını engelleyebilme ihtimalini göze alarak belirli süre ile sisteme giriş yapmayan her üyenin pasife çekilerek bilgi kirliliğinin oluşması engellenmektedir.

Turkexpo.net ile Kolayca bulunursunuz

Sistemde kayıtlı firmalara erişim bir çok arama kriteri ile kolayca sağlanmaktadır. Firma , ürün ve sektörel arama sonucunda ulaşılabilirliğiniz kolaylaşmaktadır.
Fonksiyonel Arama Motoru

Firmanızın adına , sektörüne ve Ürünlerinize göre ayrı ayrı arama yaparak kayıtlı firmalara ulaşımı kolaylaştıran fonksiyonel arama motoru ile Turkexpo.net sizede yeni müşteriler ulaştırmayı hedefliyor.
Turk Expo.net te Tüm hizmetler Ücretsiz 

Turkexpo.net tüm hizmetlerini tüm firmalara ücretsiz olarak sunmaktadır.Firmanıza ait ürün resimlerinizi , web sitenizi , firmanızı ücretsizce tanıtıbilirsiniz.Web sitenize oluşturacağınız link yardımıyla web sitenizin çok daha fazla bulunabilir olmasını sağlayabilirsiniz.
-------------- next part --------------
An HTML attachment was scrubbed...
URL: <http://lists.alioth.debian.org/pipermail/debian-xml-sgml-pkgs/attachments/20090811/6ba2dbf4/attachment.htm>


More information about the debian-xml-sgml-pkgs mailing list