[Pkg-crosswire-devel] Gratulujeme

Australia Lottery mrrroy11 at msn.com
Wed May 6 04:35:35 BST 2009


AUSTRÁLIE Lotto Lottery INC
5th Floor East Commonwealthu Center
55 Currie Street Adelaide SA 5000,
Jižní Austrálie.

Výherní OZNÁMENÍM

Jsme potěšeni Vám oznámit, v důsledku toho, že e-mailová adresa volební loterie čerpat z australských peněžních-out lotto bv mezinárodní program, který se uskutečnil na 06 května 2009. To je generováno počítačem loterie uživatelů Internetu pomocí e-mailové adresy pro losování.

Tato loterie čerpat je plně založen na elektronické výběrové vítězů pomocí své e-mailové adresy z různých World Wide Web (www) sites.Your e-mailovou adresu připojena k letence číslo: 47061725 07056490902 vyvodila šťastná čísla a bonus míč číslo, které následně vyhrál jste v loterii ve 2. category.You byla proto schválena požadovat celkovou částku GBP650, 000 (šest set padesát tisíc VELKÁ BRITÁNIE libra) v hotovosti, kreditní obrázek ref: ILP / HW 47509/02.

To je z celkové peněžní cenu GBP4, 000000 milion Velká Británie libra, sdílená mezi prvními deseti (10) šťastní vítězové v této kategorii.

Všech zúčastněných byly vybrány náhodně prostřednictvím počítačového balloting systém vycházející z devět set tisíc e-mailových adres z Kanady, Austrálie, USA, Asie, Evropy, Středního východu, Afriky a Oceánie jako součást naší mezinárodní propagaci programu, který je veden annually.This Loterie je podporován a sponzorován konglomerátního nadnárodních společností, jako součást své společenské odpovědnosti vůči občanům v komunitách, kde mají operační základny.

Další vaše údaje (e-mailová adresa) spadá do naší evropské zastoupení v Amsterodamu, Nizozemí, jak je uvedeno ve své hře kupónu a vaši cenu GBP650, 000 vyjde vám z naší regionální pobočky v Nigeria.We s nadějí součást vaší cenu, budete se podílet na našem konci roku vysoké sázky na US $ 1.3 Billion mezinárodní draw.Our agent bude okamžitě zahájit proces usnadnit uvolnění finančních prostředků z vašeho jakmile si ho kontaktovat.

Prosím, nezapomeňte si Citace VAŠE níže Výherní ÚDAJE KDY
Kontaktovat svého AGENT:
Ref: 4758961725
Šarže: ALLINC 70564943902/188
Vítězná no: WGNGB2701/LPRC

JAK SE ŽALOBNÍ VAŠE CENA:
Jednoduše se obraťte na svého tvrzení agenta, Mr.James Welcox
e-mail: (jameswelcox at hotmail.com)
Vyplňte tento formulář a odešlete ho k němu do souboru
svůj nárok.

Výherci loterie PŘIHLÁŠKA platby.
Celé jméno ................................................ .
DATUM NAROZENÍ ..................................
SEX ..................................
AGE ..................................
RODINNÝ STAV ...................................
PŘÍSLUŠNOSTI .........................................
Dojírnu ...........................................
TELEFON ..........................................
FAX ................................................. .....
EMAIL ................
DATE ................................................. .....
WINNER Odkaz / BATCH NO ........................ SCHVÁLENÁ
Pro platbu.

Prosím, citovat váš odkaz, dávky a výherní číslo, které lze nalézt na levém horním rohu tohoto oznámení, jakož i své celé jméno, adresu a telefonní číslo, na které pomohou nalézt váš soubor snadno.

Z bezpečnostních důvodů jsme radu všem vítězům, aby tyto informace důvěrné (velmi TAJNÉ) z veřejného do vašeho tvrzení je zpracována a vaši cenu peněz prominutého / propuštěny do you.This je součástí našeho preventivního opatření k zamezení dvojího tvrzením, neopodstatněné a zneužívání tento program by někteří bezohlední prvků, stejně tak na ochranu proti zákazu účastníka nebo neoficiální personální přičemž neoprávněná výhoda tohoto programu. Všimněte si, že všechny výhry musí být uplatněna do určitého okamžiku (nebo dříve 21 dnů od tohoto oznámení), jinak všechny finanční prostředky budou vráceny jako nevyužitá a nakonec reabsorbed do příštího štěstí omočí loterie.

Gratulujeme ještě jednou na vaší výhry!

Vy ve službě
S pozdravem,
Pan Rafael Roy
Online koordinátor
Australský Lotto INC 
-------------- next part --------------
An HTML attachment was scrubbed...
URL: <http://alioth-lists.debian.net/pipermail/pkg-crosswire-devel/attachments/20090506/a19623d6/attachment.html>


More information about the Pkg-crosswire-devel mailing list