[Pkg-emacsen-addons] CAN I TRUST YOU???

philip Robbins scan at medfocus.com.tw
Thu Dec 3 18:55:33 GMT 2020


Vážený pane,

Jsem nucen vznést tento velmi duležitý požadavek prostrednictvím tohoto mediánu kvuli jeho naléhavosti a duverné povaze. Jmenuji se Philip Robbins, právník ve Španelsku. Zastupuji Late Engr. Stefan, který byl bohatým obchodníkem pred svou smrtí v roce 2015. Sveruji se vám ve velmi zásadní záležitosti týkající se obrovského vkladu, který tento muj klient pred jeho smrtí udelal. Žádám o váš souhlas s oprávnením, abych vás mohl predstavovat jako príbuzného zesnulého a dát pokyn jeho bance, aby vám poukázala cástku 12,5 milionu USD uloženou na pozastaveném bankovním úctu. Depozitárská banka me poverila jako svého právníka, abych do konce roku predstavil svého dedice, abych požádal o uvolnení tohoto fondu, jinak mu banka bude zabavena, a proto je treba vás kontaktovat o pomoc. Rozhodl jsem se získat tento fond a použít jeho cást pro charitativní práci ve prospech méne privilegovaných a sirotcincu místo toho, abych mu umožnil jít do rukou nekterých zkorumpovaných vysokých bankovních úredníku, kterí jej nakonec použijí pro svuj osobní sobecký zájem .

Rozhodl jsem se, že bychom meli dát ctyricet procent fondu jakékoli charite podle našeho výberu, zatímco zbývajících šedesát procent sdílíme rovnomerne (každý po triceti procentech) za naši cestnou úcast a úsilí. Spoléhám na vás s úspechem této transakce. Chci, abyste vedeli, že to deláte v zásade z humanitárních duvodu a budete požehnáni.
Upozornujeme, že tato zamýšlená transakce bude provedena zákonným zpusobem, který vás ochrání pred jakýmkoli porušením zákona. Využiji svoji pozici právníka klienta k zajištení úspechu transakce. Dám vám více podrobností, až se mi ozvete /

S pozdravem,
Philip Robbins (ESQ.)
(Rodinné právo, dedictví a zprostredkování)
KANCELÁR: Haag, NizozemskoMore information about the Pkg-emacsen-addons mailing list