[Pkg-linaro-lava-devel] PRÍSNE MEZI MNOU A TEBOU

Sarmi Nasri bankofficemail77 at yahoo.pt
Thu Nov 20 23:26:06 UTC 2014


 Zdravím!


Po hodne uvažování na toto téma, rozhodl jsem se vás kontaktovat, jmenuji se Sarmi Nasri, žádám o váš souhlas k vám jako další príbuzný na zemrelého zákazníka naší banky, který zemrel lety bez stanovených dedicu tak, že banka nebude zabavit jeho vklad (EU € 2.9M) a vrátit jej vláde Benin.

Také si všimnete, že zemrelý vklad má otevrenou príjemce a každý cizinec muže dát nárok pres fondu bez ohledu na Vaše kmene, jména a náboženství za predpokladu, že máte tajné informace o zabezpecení souboru plášte zesnulého nánosu, které jsem se vybavit, aby vás na požádání orgány mé banky.
 
Já jsem jen kontaktovat vás jako cizinec, protože tyto prostredky nemohou být schválen do místní banky zde ale muže být schválen pouze na zahranicní bankovní úcet, protože peníze jsou na úctu EU euro a bývalý majitel úctu Late pan Fernando R. Olmos, je z vašeho regionu príliš. Mým cílem je, aby zdroj na poctivé a duveryhodné osoba, které mohu sverit tyto financní prostredky a kdo bude pusobit jako správce do doby, než muj príjezd ve vaší zemi, protože mé doby uvolnení ze služby je blízko.
 
Více informací bude vám dáno, jakmile odpoved na muj soukromý e-mail
 
pozdravy
Sarmi Nasri


More information about the Pkg-linaro-lava-devel mailing list