Nuo Mis Sandrin Koffi

Sandrin Koffi agathaadamsfavordesire at yahoo.co.jp
Fri Feb 20 14:09:44 UTC 2015


Mylimieji,

Laba diena, gali Dievo palaiminimai užgrius jus ir suteikti jums išminties ir užuojautą suprasti savo padėtį ir kiek man reikia jūsų pagalbos. Po išgyvena savo profilį, l buvo įsitikinęs, kad jūs esate garbingas ir pasitikėjimo vertas asmuo, kuris gali man padėti.

Leiskite man pranešti jums apie mano širdies troškimas eiti į ilgą laiką santykių ir finansinio sandorio su jumis mūsų abipusės naudos, taigi rašau su derama pagarba .Aš esu Sandrin Koffi 19 metų mergina ir aš paveldėjo € 2.700.000.00 sumą (2.700.000 eurų), prieš mano tėvo mirties, kuris mirė per automobilio avariją pernai gegužės 2014 jo švelnus siela ilsisi ramybėje amen. Noriu paprašyti jūsų pagalbos investuoti šiuos pinigus į pelningą verslo įmonę pagal Jūsų direktyvų ir rekomendacijų jūsų šalyje.

Noriu, kad man padėti ir padėti man perduoti šią pinigų, iš banko čia Abidžanas Dramblio Kaulo Kranto į savo šalį dėl investavimo tikslais. Aš tau duosiu banko, kur pinigai buvo deponuotas, kad jūs galite kreiptis į juos iš karto ir aptarti su jais, nes aš nežinau daug apie finansines problemas ir mano amžius yra vis dar mažas eiti po pinigų kontaktą. Aš duosiu jums tam tikrą pagrįstą procentą nuo bendros sumos už jūsų pagalbą, o aš meldžiu, kad jūs neturite išduos mane ne paskutinis. Prašome svarbu jums susisiekti su manimi iš karto daugiau paaiškinimų dėl kito žingsnio sekti todėl ji yra mano noras kuo greičiau šis sandoris sudarytas persikelti į savo šalį.

Jūsų laukia teigiamo atsakymo.

Telaimina jus Dievas.
Sandrin Koffi
-------------- next part --------------
An HTML attachment was scrubbed...
URL: <http://lists.alioth.debian.org/pipermail/pkg-llvm-team/attachments/20150220/502b7c81/attachment.html>


More information about the Pkg-llvm-team mailing list